Mağaza Yönetimi

Mağaza satış ekranında müşterileriniz ERP sisteminden getirilmektedir. Müşteriyi TC No/Vergi No, ünvan ve telefon numarası ile aratıp işlem yapabilirsiniz. Böylece farklı platformlardan oluşan carilere fatura kesebilirsiniz. Eğer müşteri yoksa da E-fatura ve E-arşiv standartlarına göre cari hesap oluşturabilirsiniz.

Barkod okuyucu ile ürünlerinizi seriden ve barkoddan taratabilir, fiyat bilgilerini ERP sisteminde tanımlı olan fiyatı kullanabilirsiniz. Kullanıcı bazlı yetkilendirme ile satırda indirim uygulayabilirsiniz. Ödemeleri parçalı alabilir ve ödeme bilgisini ayrıca pos cihazına gönderebilirsiniz.

E-fatura ve E-arşiv standartlarına göre oluşan faturanızın çıktısını anında alabilir, stoklarınızı anlık takip edebilirsiniz.

Mağazalar günlük yapılan satışlarının detayını tek ekranda özetlerini görebilmekte ve kasa devir işlemlerini yapabilmektedir. Yapılan masrafların ERP programlarına aktarımları sağlanmaktadır. Muhasebeleştirme işlemleri otomatik olarak gerçekleşmektedir.

Transfer İşlemleri

Mağazalar veya depolar arasında E-irsaliye standartlarına göre transfer sürecini yönetebilirsiniz.

Yapılan transferler otomatik olarak mail ile ilgili departman ve mağazaları bilgilendirmektedir. Her transfer başlangıcında sistem otomatik olarak sistem yöneticisinin belirlediği sayaç ile sayıma başlar. Eğer süresi geçmiş ve onaylanmamış transfer varsa kullanıcı sisteme girdiğinde otomatik olarak ambar onay sayfasına yönlendirmektedir. Kullanıcı ya transferi kabul edecek ya da red edecektir. Yaptığı işleme göre departmanlar bilgilendirilmektedir. Böylece ürün kaybının önüne geçilmektedir.

Kullanıcı ve Yetkilendirme

Kullanıcılara verilen giriş bilgileri ile kendisine tanımlanmış yetkilerle modül ve sayfalara erişebilmektedir.

Satış ekranında kullanıcı kimlik bilgisini girdikten sonra, hangi mağazada tanımlı ise o mağaza adına sipariş oluşturmaya başlayabilmektedir.

Raporlama İşlemleri

Raporlar sektörünüzün ve firmanızın taleplerine göre geliştirilmektedir. Sistemde oluşturulan belli başlı raporların ekran görüntüleri aşağıda mevcuttur.